ՀՀ Կոտայքի մարզ, ք. Նաիրի, (0224) 2-11-10, eghvard.city@gmail.com
14 մարտի 2025 թվականի N 38-Ա
ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՆԴԻՍԱՑՈՂ ԳՈՒՅՔԸ «ԶՈՐԱՎԱՆԻ ՄԱՆԿԱՊԱՐՏԵԶ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆԸ ԱՆՀԱՏՈՒՅՑ ՕԳՏԱԳՈՐԾՄԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ԵՎ ՆԱԻՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ԱՎԱԳԱՆՈՒ 2024 ԹՎԱԿԱՆԻ ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ 22-Ի N 206-Ա ՈՐՈՇՈՒՄՆ ՈՒԺԸ ԿՈՐՑՐԱԾ ՃԱՆԱՉԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Համաձայն <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 21-րդ կետի և «Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին» օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի՝ Նաիրի համայնքի ավագանին ո ր ո շ ու մ է.
1.Տալ համաձայնություն համայնքի ղեկավարի առաջարկությանը՝  Նաիրի համայնք, գյուղ Զորավան, 1-ին փողոց, 11 հասցեում  գտնվող, համայնքային սեփականություն հանդիսացող  գույքը (անշարժ գույքի նկատմամբ իրավունքների պետական գրանցման վկայական  N 17062024-07-0198) 99 տարի ժամկետով, նախադպրոցական կրթական ծրագրեր իրականացնելու նպատակով անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրել <<Զորավանի մանկապարտեզ>> համայնքային ոչ առևտրային կազմակերպությանը:
2. Ուժը կորցրած ճանաչել Նաիրի համայնքի ավագանու 2024 թվականի հոկտեմբերի 22-ի <<Համայնքային սեփականություն հանդիսացող գույքը սեփականության իրավունքով անհատույց հանձնելու մասին>> N 206-Ա որոշումը:
3. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում ստորագրման  պահից։
(700.98 Կբ)