ՇԱՀԱԳՈՐԾՄԱՆ ԹՈՒՅԼՏՎՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ԵՎ ՆԱԻՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ՓԵՏՐՎԱՐԻ 10-Ի N 532-Ա ՈՐՈՇՈՒՄՆ ՈՒԺԸ ԿՈՐՑՐԱԾ ՃԱՆԱՉԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Համաձայն <<Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին>> օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի, <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> օրենքի 42-րդ հոդվածի 1-ին մասի 7-րդ կետի, հիմք ընդունելով Նաիրի համայնքի ղեկավարին 2025 թվականի մարտի 21-ին <<Եղվարդի Համակցված Կերերի Գործարան>> ՍՊԸ-ի տնօրեն Արկադի Դավթյանի կողմից ներկայացված դիմումը՝ որոշում եմ.
1. <<Եղվարդի Համակցված Կերերի Գործարան>> ՍՊԸ-ին տրամադրել Նաիրի համայնք, քաղաք Եղվարդ, Արտադրական հանգույց 5/2 հասցեում գտնվող, 07-004-0538-0037 կադաստրային ծածկագրի հողամասում մետաղական տարաների տեղադրման շահագործման թույլտվություն:
2․Ուժը կորցրած ճանաչել Նաիրի համայնքի ղեկավարի 2025 թվականի փետրվարի 10-ի <<Շահագործման թույլտվություն տալու մասին>> N 532-Ա որոշումը։