14 մարտի 2025 թվականի N 28-Ա
ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆ ՀԱՆԴԻՍԱՑՈՂ ԳՈՒՅՔԸ ՎԱՐՁԱԿԱԼՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ ՀԱՄԱՁԱՅՆՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ԵՎ ՎԱՐՁԱՎՃԱՐԻ ՉԱՓ ՍԱՀՄԱՆԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Համաձայն <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>>  օրենքի 18 հոդվածի 1-ին մասի 21-րդ կետի, հիմք ընդունելով <<Վիրուս Նետ>> ՍՊԸ-ի  տնօրեն Արշակ Աղաջանյանի 2025 թվականի փետրվարի 2-ի  N 02/1-25 գրությունը` Նաիրի համայնքի ավագանին որոշում է.
1. Տալ համաձայնություն համայնքի ղեկավարի առաջարկությանը՝ <<Վիրուս Նետ>> ՍՊԸ-ին օպտիկամանրաթելային մալուխներ անցկացնելու նպատակով Նաիրի համայնքի Պռոշյան  գյուղում գտնվող, համայնքային սեփականություն հանդիսացող հենասյուներից թվով 120-ը 1 տարի ժամկետով վարձակալության իրավունքով տրամադրելու վերաբերյալ:
2. Յուրաքանչյուր հենասյան համար վարձավճար սահմանել 200 դրամի չափով, գույքի վարձակալության ընդհանուր ամսական վճարը`24000 դրամ:
3. Առաջարկել համայնքի ղեկավարին  համապատասխան փաստաթղթերի առկայության դեպքում մեկամսյա ժամկետում <<Վիրուս Նետ>> ՍՊԸ-ի հետ  կնքել  գույքի վարձակալության մասին պայմանագիր:
(639.49 Կբ) հիմնավորում տեղեկանք
(700.43 Կբ)