Հայաստանի Հանրապետության Կոտայքի մարզի Նաիրի համայնք ՀՀ Կոտայքի մարզ, ք. Նաիրի, (0224) 2-11-10, eghvard.city@gmail.com |
14 մարտի 2025 թվականի N 42-Ա |
ՇՐՋԱԿԱ ՄԻՋԱՎԱՅՐԻ ՆԱԽԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆԻՑ ՓՈՐՁԱՔՆՆԱԿԱՆ ԵԶՐԱԿԱՑՈՒԹՅՈՒՆ ՍՏԱՆԱԼՈՒ ՀԱՄԱՐ <<ՔԱՐ ԵՎ ԱՎԱԶ>> ՍՊԸ-ԻՆ ՆԱԽՆԱԿԱՆ ՀԱՄԱՁԱՅՆՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Համաձայն <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 42-րդ կետի, հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2014 թվականի նոյեմբերի 19-ի N 1325-Ն որոշումը և <<Քար և ավազ>> ՍՊԸ-ի 2025 թվականի հունվարի 13-ի դիմումը՝ Նաիրի համայնքի ավագանին որոշում է. 1․Տալ նախնական համաձայնություն <<Քար և ավազ>> ՍՊԸ-ին Շրջակա միջավայրի նախարարությունից փորձաքննական եզրակացություն ստանալու համար։
2․ Սույն որոշումը ուժի մեջ է մտնում ստորագրման պահից։ |
Կողմ -19 ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՆՈՐԱՅՐ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԱԶԻԶՅԱՆ ԱՇՈՏ ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ ԱՐՄԱՆ ԻՍՐԱՅԵԼՅԱՆ ԽԱՉԻԿ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ ԳՈՌ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԼԻԼԻԱՆԱ ԲԱԲԱՅԱՆ ԱՆՆՄԱՆ ԶՈՀՐԱԲՅԱՆ ՌԱՖԻԿ ՀԱԿՈԲՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ ՊԵՏՐՈՍ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆ ԱՍԱՏՐՅԱՆ ՎԱՐԴԱՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ ՍՈՖԻԿ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ ՄԱՐԳԱՐԻՏԱ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ ՂԱԶԱՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ՀԱՅԿ | Դեմ -0 | Ձեռնպահ -0 |
(3.11 Մբ)
(1.80 Մբ)
(13.29 Կբ)
(564.66 Կբ)