ՀՀ Կոտայքի մարզ, ք. Նաիրի, (0224) 2-11-10, eghvard.city@gmail.com
01 ապրիլի 2025 թվականի N 1386-Ա
ՀՈՂԱՄԱՍԸ ՍԵՓԱԿԱՆՈՒԹՅԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ԱՆՀԱՏՈՒՅՑ ՏԱԼՈՒ ԵՎ ՆԱԻՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ՄԱՐՏԻ 24-Ի N 1226-Ա ՈՐՈՇՈՒՄՆ ՈՒԺԸ ԿՈՐՑՐԱԾ ՃԱՆԱՉԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Համաձայն <<Նորմատիվ իրավական ակտերի մասին>> օրենքի 37-րդ հոդվածի 1-ին մասի, Հողային օրենսգրքի 64 հոդվածի 2-րդ մասի՝ որոշում եմ.
1. Ճանաչել Հայկ Զավենի Ալեքսանյանի, Նարինե Յագորի Սևիկյանի, Անահիտ Զավենի Ալեքսանյանի, Նարեկ Հայկի Ալեքսանյանի և Զավեն Հայկի Ալեքսանյանի սեփականության իրավունքը Կոտայքի մարզի Եղվարդի հողային բարեփոխումների և սեփականաշնորհման տեղական հանձնաժողովի 1991 թվականի փետրվարի 19-ի N 3 որոշմամբ սեփականաշնորհված 07-004-0080-0006 կադաստրային ծածկագրի 0,14 հա բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասից մինչև 20% ավել օգտագործվող 0,017 հա հողամասի նկատմամբ:
2․ Ուժը կորցրած ճանաչել Նաիրի համայնքի ղեկավարի 2025 թվականի մարտի 24-ի <<Հողամասը սեփականության իրավունքով անհատույց տալու մասին>> N 1226-Ա որոշումը։
3.Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում ստորագրման պահից: