14 մարտի 2025 թվականի N 31-Ա |
ՆԱԻՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔԻ 2025 ԹՎԱԿԱՆԻ ԲՅՈՒՋԵԻ ՊԱՀՈՒՍՏԱՅԻՆ ՖՈՆԴԻՑ ԳՈՒՄԱՐ ՀԱՏԿԱՑՆԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Համաձայն <<Տեղական ինքնակառավարման մասին>> օրենքի 90-րդ հոդվածի 6-րդ մասի, հիմք ընդունելով <<Բուժականի բժշկական ամբուլատորիա>> ՀՈԱԿ-ի տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Գայանե ՈՒստյանի 2025 թվականի մարտի 6-ի գրությունը՝ Նաիրի համայնքի ավագանին որոշում է. 1. Նաիրի համայնքի 2025 թվականի բյուջեի վարչական մասի պահուստային ֆոնդից <<Բուժականի բժշկական ամբուլատորիա>> ՀՈԱԿ-ին ֆինանսավորելու նպատակով Նաիրի համայնքի բյուջեի <<Հանրային ծառայություններ>> ծրագրի 4637 հոդվածին հատկացնել 1350.0 հազար դրամ:
2. Սույն որոշումն ուժի մեջ է մտնում ստորագրման պահից: |
Կողմ -16 ՍԱՐԳՍՅԱՆ ՆՈՐԱՅՐ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԻՍՐԱՅԵԼՅԱՆ ԽԱՉԻԿ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ ԳՈՌ ԲԱԲԱՅԱՆ ԱՆՆՄԱՆ ԶՈՀՐԱԲՅԱՆ ՌԱՖԻԿ ՀԱԿՈԲՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ ՊԵՏՐՈՍ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ ՔՐԻՍՏԻՆԵ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆ ԱՍԱՏՐՅԱՆ ՎԱՐԴԱՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ ՍՈՖԻԿ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ ԱՐՄԵՆ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ ԳԵՎՈՐԳ ՂԱԶԱՐՅԱՆ ԱՐՄԵՆ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ ՀԱՅԿ | Դեմ -3 ԱԶԻԶՅԱՆ ԱՇՈՏ ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ ԱՐՄԱՆ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ ՄԱՐԳԱՐԻՏԱ | Ձեռնպահ -1 ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ ԼԻԼԻԱՆԱ |
(654.05 Կբ)
(606.71 Կբ)